Panele fotowoltaiczne

Zielony Dom

Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika w domu to Twój krok w stronę ekologicznej przyszłości i oszczędności.

Fotowoltaika to nie tylko modne „zielone gadżety” na dachu Twojego domu. To przede wszystkim inteligentna inwestycja w Twoją przyszłość! Może nie wszyscy wiedzą, ale odpowiednio zaprojektowana instalacja potrafi zasilać Twoje ulubione domowe urządzenia nawet w mniej słoneczne dni.

Twoja własna mała elektrownia na dachu lub podwórku? Tak, to możliwe!

Zbuduj przyszłość swoich dzieci

Oszczędność dla domu

Panele fotowoltaiczne to jedno z najbardziej efektywnych i ekologicznych rozwiązań do pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych.

Zmniejszenie kosztów energii

Po początkowej inwestycji w panele słoneczne, koszty związane z zużyciem energii elektrycznej znacząco się obniżają. W dłuższej perspektywie, fotowoltaika pozwala na generowanie oszczędności w domowym budżecie.

Niezależność energetyczna

Posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej daje możliwość produkcji własnej energii, co sprawia, że stajemy się mniej zależni od dostawców prądu oraz ewentualnych podwyżek cen energii.

Ochrona środowiska

Instalacje fotowoltaiczne produkują energię elektryczną bez emitowania szkodliwych substancji czy gazów cieplarnianych. Dzięki temu przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczenia powietrza i walki z globalnym ociepleniem.

Wygodne oszczędności

Lider fotowoltaiki

Fotowoltaika to nie tylko modne „zielone gadżety” na dachu Twojego domu. To przede wszystkim inteligentna inwestycja w Twoją przyszłość! Może nie wszyscy wiedzą, ale odpowiednio zaprojektowana instalacja potrafi zasilać Twoje ulubione domowe urządzenia nawet w mniej słoneczne dni.

24MW

Moc zrealizowanych instalacji

200+

Klientów

150+

Zrealizowanych projektów

Fotowoltaika przemienia promienie słoneczne w zieloną energię, stając się jednym z kluczowych rozwiązań w dążeniu do zrównoważonej przyszłości. Inwestując w panele słoneczne, nie tylko przyczyniamy się do ochrony naszej planety, ale również dbamy o własne finanse, zmniejszając wydatki związane z energią.

Fotowoltaika, jako jedno z najbardziej ekologicznych i opłacalnych rozwiązań, zdobywa serca mieszkańców Dolnego Śląska.

Wygodne oszczędności

Lider fotowoltaiki

Panele słoneczne to długoterminowa inwestycja, która zwraca się nie tylko przez niższe rachunki za prąd, ale także dzięki możliwości sprzedaży nadwyżek energii z powrotem do sieci energetycznej.

Decydując się na fotowoltaikę, warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm. Nasza firma, „Zielony Dom”, to nie tylko specjaliści w dziedzinie paneli słonecznych, ale przede wszystkim ludzie z pasją, dla których ekologia to nie tylko moda, ale przede wszystkim misja.

Nie wiesz jak wybrać fotowoltaike?

To zupełnie naturalne, biorąc pod uwagę mnogość modeli, technologii i indywidualnych potrzeb każdego domu. Ale nie martw się! Jesteśmy tu, by pomóc. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni specjaliści doradzą Ci, jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne dla Twojej przestrzeni.

biuro@zielonydom.net

Napisz do nas

+48 786 868 821

Zadzwoń do nas

Programy rządowe

Dofinansowania

AgroEnergia 2024

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza nabór wniosków w ramach programu priorytetowego "Agroenergia. Część 1) Mikroinstalacje, pompy ciepła i towarzyszące magazyny energii”.

do 180 000 zł
Moje Ciepło 2024

Wsparcie zakupu i montażu pomp ciepła dla nowych budynków jednorodzinnych przyczyni się do ograniczenia niskiej emisji powstającej w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych nieefektywnymi źródłami ciepła wykorzystującymi paliwa kopalne, a ponadto do wzrostu udziału OZE w finalnym zużyciu energii oraz propagowaniu odnawialnych źródeł energii.

do 180 000 zł
Mój prąd 2024

Nabór trwa od 22.04.2023 do dnia 22.12.2023 lub do wyczerpania środków przewidzianych na wypłatę dotacji.

do 180 000 zł